1990’lı yıllarda büyük bir ilgiyle seyredilen Danimarkalı Gelin filmdeki rolüyle gönülleri fetheden ünlü oyuncu ve Türkiye yüz güzeli Serap Akıncıoğlu, Adnan Oktar’ın güzelliği ile dikkat çeken hanım arkadaşlarından biri.

Serap Akıncıoğlu kimdir?

İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda iki yıl eğitim alan Serap Akıncıoğlu Türkiye Yüz Güzeli Yarışması’nda birinci seçildikten sonra fotomodelliğe başladı ve sonrasında çeşitli sinema filmlerinde rol aldı.

27 yıldır Adnan Oktar’ın arkadaş grubunda olan Akıncıoğlu A9 televizyonunda da birçok programda sunuculuk yaptı.

Akıncıoğlu sosyal medyada annesi için neler yazdı?

Adnan Oktar davasında yargı süreci devam ederken şu an ev hapsinde olan Ünlü kediciğin dikkat çeken paylaşımı sosyal medyada takipçilerini duygulandırdı.

“Canımın içi annem İnşaAllah cennettesin, tam 9 yıl oldu, o kadar yanımda olmanı isterdim ki…” sözleriyle annesine olan sevgisini ifade eden Serap Akıncıoğlu paylaşımında annesinin kanser tedavisi sürecinde hep yanında olduğunu ve ona itinayla baktığını da belirtiyor.

Serap Akıncıoğlu paylaşımında annesine olan özlemi ve sevgisini dile getirirken, hakkında yapılan bazı asılsız iddialar için; ”iftira” tabirini kullanıyor.

Annesi hakkında paylaşımında; ”Birbirimizi nasıl sevdiğimizi görmek istemeyenler var. Sen kanserken Çapa’da nasıl günlerce yanında yattığımı, işe dahi direk hastaneden gittiğimi, sonrasında sana aylarca evde baktığımı ve birlikte yaşadığımızı bilmiyorlar”

Akıncıoğlu paylaşımında birkaç kişinin Adnan Oktar’ın arkadaşları hakkında; aileleri ile görüşmüyorlar ifadesine karşılık, böyle bir durumun mevzu bahis olmadığını kendilerine yönelik karalama yapıldığını da ifade etti. Annesinin Moda’yı sevdiği için saatlerce birlikte gezdiklerini, birlikte yemeğe çıktıklarını, alışveriş yaptıklarını anlattı.

Adnan Oktar’ı çok sevdiğini her platformda dile getiren ünlü isim annesinin Adnan Oktar’a ve arkadaşlarına karşı büyük bir sevgisi olduğunu da dile getirdi

Serap Akıncıoğlu sosyal medya paylaşımını ” Anneciğim sen hiç merak etme, tüm bu çirkin iftiralardan aklanacağız İnşaAllah, Allah bizimle” diye sonlandırıyor.

Adnan Oktar ve arkadaşları hakkında isnat edilen tüm suçlamaların asılsız olduğunu, kendilerinin vatansever, milliyetçi, Türkiye Cumhuriyeti’nin bekasını esas alan insanlar olduklarını ve devlete sayısız hizmetlerinin bulunduğunu da ifade eden Akıncıoğlu, iftiraya uğradıklarını belirterek; ”biz kanunlara her zaman titizlikle uyduk ve hiçbir suç işlemedik, Türk Mahkemeleri bize karşı yapılan bu oyunu bozacaktır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir