Adnan Oktar davası kapsamında basına röportaj veren Elvan Koçak’a kızlarından cevap geldi. Annelerinin yanında olduklarını ve anneleriyle kalacaklarını söyleyen Şeyma ve Büşra Koçak, babalarının annesini aldattığını sosyal medya hesaplarından paylaşarak, bu konunun Adnan Oktar ile alakası olmadığını açıkladı. İşte Şeyma Koçak’tan o açıklamalar:

“3 yıldır yaptığımız hiç bir açıklama kale alınmıyor. Haberi yaparken karşı taraf hiç umrunuzda değil! Atılan bütün bu çirkin iftiraları kabul etmiyorum!!! 3 yıldır hiç bir kelimemi kale almayan haber mensupları babam Elvan Koçak’ın yalanlarını paylaşarak, neyi amaçlıyor? “

“Babam Elvan Koçak defalarca annemi aldatmıştır.”

“Yıllar önce annem ve babamın boşanmasının Sn. Adnan Oktar ile hiç bir alakası yoktur. Babam Elvan Koçak defalarca annemi aldatmıştır, bunu annemin ailesi de biliyordur ve bu yüzden annemin boşanmasını da destekliyordu. Annemin ailesi hiç bir zaman babam Elvan Koçak’ın yanında olmamıştır. İş yollarını da ayırmıştır, çünkü kendisi büyük miktarda hakkı olmayan para almıştır. Bu parayı ne yaptığını şimdiye kadar bilmiyoruz.”

“Adnan Oktar ve arkadaşlarından en ufak nezaketsizlik görmedik”

Şeyma Koçak, sosyal medya hesabından Adnan Oktar ve arkadaşlarından hiç bir kötülük görmediğini, kaçırılma iddialarının da yalan olduğunu söyledi.

Annem, Büşra ve ben Sn. Adnan Oktar ve arkadaşları tarafından hiç bir kötülük görmedik! Küçük bir nezaketsizlik bile görmedim! Bu çirkin iftiraları kabul etmiyorum! Masum insanlara leke atmayın! Hayatı boyunca iffetli yaşamış annem ve kız kardeşime ve bana leke atmayın! “

Sık sık sosyal medya hesaplarından anneleriyle pozlar paylaşan kızların anneleriyle mutlu oldukları görüldü.

Elvan Koçak’ın ise kendisine bir aile kurup onlarla yaşamaya başladıklarını söyleyen kızlar, annelerinin yanında durmayı tercih ediyorlar. Mahkeme kararı ile kızlarının velayeti de annelerine verilmişti. Kızlar, babalarının bu karara saygı duymasını istediklerini videolarla duyurmuşlardı. Elvan Koçak’ın başka biriyle evlendiği; yeni eşi ve bu evlilikten olan çocuklarıyla sosyal medya hesaplarından pozlarını paylaşması da Koçak kardeşlerin dediklerini doğruluyor.

Daha önceki videolarında da kaçırılma, kandırılma gibi iddiaların yalan olduğunu, babalarının annesini aldattığını sosyal medya hesaplarında yayınladıkları videolarda da anlatmışlardı.

Adnan Oktar davası kapsamında, Sayın İç İşleri Bakanımız Süleyman Soylu’dan yardım isteyen Elvan Koçak’a kızları video çekerek cevap verdiler.

“Biz kaçırılmadık!”

“Babam Elvan Koçak’ın çirkin iddialarına cevap” diyerek videolarını yayınladılar.” Elvan Koçak’ın kızları, Şeyma ve Büşra Koçak, Sayın Süleyman Soylu’yu etiketleyerek “Adnan Oktar’dan hiç bir kötülük görmedik, kaçırılmadık, tacize uğramadık.” dediler. Babalarıyla neden görüşmediklerini böyle anlattılar:

“Adnan Oktar benim canım.”

Elvan Koçak’ın küçük kızı Büşra Koçak sosyal medya hesabından yayınladığı videoyla iddialara yanıt verdi.

“Bir kız babası bunu yapmaz.” diyerek babasının taciz iddialarına kızan Büşra Koçak sözlerine böyle devam etti.

“Ben artık 20 yaşına girmek üzereyim, 17 değilim. Adnan Oktar benim canım, arkadaşları da çok misafirperverler, çok güzel ahlaklılar, onların hepsini çok seviyorum… Ayrıca biz ailece çok güzel mutlu bir hayat yaşıyoruz, babam bizi manşetlere haber etmeden önce çok huzurluyduk.”

“Özgürce yaşıyorum, kaçırılma, taciz iddiaları tamamen yalan, eğitimlerimize devam ediyoruz.” diyen Büşra Koçak, çektiği 3 videoyu Sayın Cumhurbaşkanımız’ı, Sayın Süleyman Soylu’yu etiketleyerek paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir