Eski Türkiye yüz güzelimiz, Danimarkalı gelin Serap Akıncıoğlu, İstanbul Times Tv ile bir röportaj gerçekleştirdi. Ev hapsiyle tahliye olan bir zamanların gündemden düşmeyen ismi, Serap Akıncıoğlu, haklarında yapılan yalan haberlere tek tek cevap verdi.

Tüm sorulara içtenlikle cevap veren Serap Akıncıoğlu, güler yüzüyle Hüseyin Çetiner‘i evinde misafir etti. Adnan Oktar’la nasıl tanıştığını anlatan güzel yıldız, çok popüler olduğu dönemlerde kendisinin Adnan Oktar’la tanışmak istediğini ve gidip tanıştığını şu sözlerle anlattı:

Rahat bir nefes aldım, Adnan Bey’in yanında. Yapmacıklığın olmadığı…

“Adnan Bey ile 1994’de tanıştım. Adnan Bey ile ben kendim tanışmak istedim kişisel magazinsel bir merakla o kadar ünlü herkesin çok beğendiği, çok karizmatik çok popüler bir insanla. Hayatımda ilk defa bu kadar nezih bu kadar beyefendi, bu kadar saygılı, bu kadar karizmatik, bu kadar nezaketli sevgi dolu bir insanla karşılaştım. Ben tabi ki o zamanlar 23 yaşlarındaydım. Dünyayı çok gezmiş ve ülkede de tiyatro turnesi kapsamında 54 tane şehrimizi gezdim. Yıllardır aradığım şey buymuş. Rahat bir nefes aldım Adnan Bey’in yanında. Yani yapmacıklığın olmadığı. “

“Çok fazla filmim var. Dizilerim var filmim var. Ben onlar beni mutlu eder sanmıştım Adnan Bey ile tanışana kadar. Yok beni sadece güzel iman ve gerçek sevgi mutlu etti. Her şeyim var sanıyordum. Çok genç yaşta kendime ait, Etiler’de çok lüks dubleks bir evde oturuyordum. Son model üstü açılan kırmızı bir arabam vardı. Ben de bayağı çok çok iyi kazanan bir sanatçı ve modeldim. Ama hayatımdaki en önemli şey eksikmiş. Gerçek sevgi eksikmiş. Adnan Bey’de onu görünce sarıldım. O gerçek sevgiye sarıldım ve onu yeşerttim yani. Adnan Bey’le sevgim yeşerdi. “

İslami bir kanal değilizDaha dekolte diziler var.

27 yıl önce Adnan Bey ile tanıştığım güne şükretmediğim hiçbir günüm yok.” diyen Serap Akıncıoğlu, “Tv programlarında neden dekolte ve dans var?” sorusuna ise şöyle cevap verdi:

Şimdi biz öncelikle şunu söyleyeyim İslami bir kanal değiliz. Bizim hayatımız diyeyim. Biz dindar insanlarız. Ama orası bir show programı. Benim çok fazla bayan arkadaşlarımdan çok daha dekolte daha danslı şarkılı programlar var. Daha dekolte diziler var. Hani onların hiç birine itiraz etmeyip 24 saatlik bir yayındaki 10 dakikalık dansta bu kadar takılmaları ayrıca bir algı operasyonunun bir sonucu olduğunu düşünüyorum. Bakın ülkemizde pırıl pırıl bir gençlik var. Ne yazık ki bağnazlık nedeniyle dinden soğudular. Ateist deist oldular. Bunları islama dine ısındırmak. Dinde gülme var, dindar insan da gülebilir. Dindar insan da kahkaha atabilir. Şimdi mayosuyla bikinisiyle. Sahil kesimleri bütün evlatlarımız, eşlerimiz dostlarımız bikiniyle tanımadıkları insanların arasında denize giriyor. Yani bunu yadırgamayıp 10 dakikalık birshow programının yadırganması tamamen  yanlış bir algı operasyonunun şuan için düzgün meyveleri diyeyim.”

“Devletimiz bunu istemediler dekolteyi. Biz kaldırdık zaten. Yoktu son iki yıldır dekolte yayınlarımız. Biz devletimiz ne derse onu yaparız. Yani o yönde de bizim bir şeyimiz yok yani. “

Basında yer alan haberlerin yalan ve köpürtme haber olduğunu söyleyen Serap Akıncıoğlu, o iddialara şu cevabı verdi:

Fosiller tarihi eser değil. Tarihi eser insan el yapımı olur. Zaten bunların hepsi faturalı, fişli alınmış. Fosiller, Amazon.com’da satılıyor.

“Eskiden benim zamanımda birinin bir haberi yanlış çıktığı zaman çok mahçup olurdu o gazeteci. Yayınladığı bir haber yanlış çıktığında. Şuan tabi ki daha farklı. Basında yapılan yargısız infaz oluyor. Yani bazı basın tarafından. Hepsini tenzih ederim şimdi. Bir takım basın olayı köpürtüyor. Yanlış. Mesela en ufak. Bu fosil olayında olduğu gibi. Zaten işte tarihi eser değil. Tarihi eser insan el yapımı olur. Zaten bunların hepsi faturalı, fişli, alınmış Amazon.com’da satılıyor.  İşte Alixpress’de satılıyor. Paha biçilmez dedikleri şeyi size gösterdik. Euro’ya 30 dolara zaten isteyen herkesin alabildiği. Biz zaten asla kaçakçılık değil. Biz zaten legal helal parayla alınmış. Fişi kaydı olan ve yine devletimize ülkemize Fedex tarafından, bilinen kurye firmaları tarafından alınmış, faturası olan. Canlı yayınlarda bu fosilleri kendimiz tanıtmışız. Hiçbir insan kaçakçılığını yaptığı bir ürünü canlı yayında tanıtır mı? Bunun gibi tamamen yanlış yönlendirme var. Köpürterek farklı bir algı oluşturma var. “

Doğru düzgün adaletli olsun haberler.

“Hamd olsun devletimizi çok seviyoruz ve çok güveniyoruz. Adaletin yerine geleceğine biz inanıyoruz. Bu bir süreç. Biz bu sürece sabırla devam edeceğiz. Ama bakın işte yargısız infaz ne bize olsun ne başkasına olsun. Kimseye olmasın. Herkesin bundan canı yanıyor zaten. Bu bilinen bir şey bile bile bu çirkin şeyin içinde kalmasın güzel halkımız. Doğru düzgün adaletli olsun haberler. Açıkçası adaletin yerine geleceğini bekliyoruz. Ama bugün olmazsa yarın. Sonuçta bu bir süreç. Hukuki süreci insan şuan ön göremiyor. Ama sadece suçsuz olduğumuzu biliyoruz.”

Hapisten çıkıp, haberlerde konuşan arkadaşlarının iddialarını ve hapishane sürecini şu sözlerle anlattı:

Hayatımda hiç o kadar büyük hamam böcekleri görmedim…

“Onlar mecburen şuan öyle demek durumunda bırakıldılar. Onlar da aslında bizim çok sevdiğimiz dostlarımız. Ama inanın şuradan başlayayım Hüseyin Bey, biz bayan olarak 17 ay hapiste yattık. Ve hapis şartları çok zor. Bize o sırada seçme alternatifi verilmedi. Eğer şunları şunları söylersen ki bu tamamen iftira ve dikte edilmiş kelimeler. Çıkacaksın. Söylemezsen çıkmayacaksın. Gökyüzünü bile görmeyeceksin dediler. Şimdi tabi ben ömür boyu da hapiste kalsam ben yalan söylemem. Söyleyemem. Vefasızlık yapamam. 20 yıl 30 yıl sevgi şefkat merhamet gördüğüm dostlarıma karşı Allah korusun iftira atıp hapisten çıkma gibi Allah korusun olamaz. Ama herkes de bu dirayette olamayabilir. Çünkü bunlar naif nazerin bayanlar. Bakın hayatımda hiç o kadar büyük hamam böcekleri görmedim belki. Öyle çok büyük hamam böcekleri, fareler. ”

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir