Kedicikler, Mevlid Kandili’ni sosyal medya hesaplarından kutladılar.

“Canımız Peygamberimiz (sav)’in doğum günü kutlu olsun.” diyerek paylaşım yaptılar. Ev hapsiyle tahliye olan Adnan Oktar’ın kız arkadaşları, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla sık sık adlarından söz ettiriyorlar. 2 Kasım’da mahkemede tutuksuz sanıklar arasında yer alacak olan kızlar, sosyal medya hesaplarından Mevlid Kandili’ni kutlayarak, İslam dünyasına huzur, barış gelmesi ve Müslümanların birlik olması için dua ettiler.

Emine Deniz Tanık: “Bu mazlumların tek sahibi Türkiye’m.”

Adnan Oktar’ın tesettürlü kız arkadaşı Emine Deniz Tanık, zulüm altındaki çocukları paylaşarak, onlara bir tek Türkiye’nin sahip çıktığını dile getirdi.

“Kandil, “temize çıkmak” anlamına gelir. İyilik yaparak, bencillikten sakınarak, kötü sözden uzaklaşarak, sevgiyle-saygıyla düşmanlığı yok ederek ruhu temizlemek…
Bu mazlum bebişlerin fotoğraflarını her gördüğümde kalbimde daha çok iyilik yapma isteği oluyor, böyle kötülüklere bir çare bulmak istiyorum. Allah için çalışma, iyiliğin önemini daha çok anlatma, Allah’a yalvarma azmimi artıyor.Bunlar bizim üzülmemiz için değil deccali sisteme, kötülüğü yaymak isteyenlere karşı durmamız için var, birlik olmamız, ittihad-ı İslam’ı istememiz, bencillikten, kötü sözden şiddetle sakınmamız için var. ülkemizin güçlü olması çok önemli. Bu mazlumların tek sahibi Türkiye’m. Allah Devletimize güç versin.”

Koç kardeşlerden Ayşe Koç: ” Ne kutlu bir gün, canımız Peygamberimiz’in doğum günü bugün.”

Danimarkalı Gelin, Serap Akıncıoğlu: ” Allah sevgi, barış, kardeşlik, huzur içinde yaşayacağımız güzel bir Dünya nasip etsin inşaAllah.”

Ünlü Kediciklerden Yasemin Ayşe Kiriş:”İyi ki doğdun güzeller güzeli canım Peygamberim”

Fenomen Kedicik Tülay Kumaşçı:” Vallahi o güldüğü zaman, Güneş bile gölgede kalıyordu…”
Hz.Ömer (r.a.) “

Adnan Oktar’ın diğer kız arkadaşlarından Mevlid Kandili mesajları

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir