Adnan Oktar’ın mahkemedeki savunmasından bir bölüm: Güneydoğu’da şehit olmuş arkadaşlarım var. Devlet, Bayrak kutsal benim için. Turan’ı destekliyorum, nasıl askerliği desteklemem.

Adnan Oktar’ın arkadaşlarının askere gitmediği tamamen bir iftiradır.

Adnan Oktar’ın arkadaşı Gökalp Barlan ve Kartal İş’in askerlik fotoğrafı

Malatya 2.Ordu Fantom

Adnan Oktar’ın arkadaşı Kadir Kaya, PKK ile göğüs göğüse çarpışmış bunu mahkemedeki savunmasında da belirtmiştir. Kadir Kaya: “Ben Cenab-ı Allah’a dua ettim komando olmak için. Allah bana nasip etti. Ben komando olarak Özel Harekat’ta askerliğimi yaptım.”

Adnan Oktar, önceki yayınlarında askerimize, polisimize olan sevgisini şu sözlerle dile getirmişti.

Sınırımızda terörist hiçbir yapılanma istemiyoruz. Allah ordumuzu muzaffer kılsın. Allah askerimizi kahpe kurşunlardan korusun. (Adnan Oktar, 18 Haziran 2018)

Bizim ordumuz delikanlıdır. Afrin’i alan yiğitlerimizin hepsi kabadayı maşaAllah. Kabadayılar öyle bir gövde gösterisi yaptı ki yedi düvele şan olmuştur. Türkiye’yi diğer ülkeler gibi sandılar. Dilediğimiz gibi karıştırırız diye plan yaptılar. Gördüler ki askerimizin de milletimizin de yüreği mangal gibi. Ordumuz çok da yetenekli maşaAllah. Adeta cerrah titizliğinde ilerlediler, sivil kaybı konusunda çok hassas davrandılar. (Adnan Oktar; 18 Mart 2018)

Tayyip Hocam’ın ve askerimizin Güneydoğu sınırlarında yaptığı operasyonda ordumuza ve Cumhurbaşkanımıza tam destek veriyoruz, kimse boşuna gündemi bozup dikkat dağıtmaya çalışmasın. (Adnan Oktar, A9TV; 6 Şubat 2018

Ülkemiz böyle hayati bir dönemde geçerken vatansever herkesin Hükümetin candan ve samimi aldığı tedbirlere destek olması gerekir. Böyle bir dönemde Devlete ya da Hükümete ayak bağı olmaya kalkmak çok çirkin bir hareket olur. Böyle bir dönemde moral bozmak, milletin moral değerlerini sarsmak, şüpheler meydana getirmek, askere ve polise karşı olumsuz tavır içinde olmak hem günah hem ayıp hem çirkin olur. Bu dönemde her vatansevere Devletin, Hükümetin, milletin yanında olmak yakışır. (Adnan Oktar, A9TV; 31 Ocak 2018

Dürüst insan çok büyük bir nimettir. Dürüst insanı bulduğunda asla bırakmamak gerekir. Hastalansa, askere gitse, işe girse, başka şehre gitse, evlense o insanı hiç bırakmamak, dostluğunu hiç koparmamak gerekir. (Adnan Oktar, 10 Haziran 2018)

Allah askerimizi, özel kuvvetlerimizi tüm kahpe kurşunlardan korusun. Muzaffer kılsın. Milletçe onların yanındayız. (Adnan Oktar; 17 Mart 2018)

Allah askerimizle güç, kuvvet, sıhhat versin. Onlar dünyanın en merhametli en asil ordusunun yiğitleri. Allah ordumuzu muzaffer kılsın.(Adnan Oktar; A9 TV; 3 Şubat 2018)

Türk ordusu, Türk milletinin vasfı olarak, çok merhametlidir. Asker Anadolu’dan geliyor, anne dindar baba dindar nur gibi Anadolu delikanlısı. Yerde karınca olsa basmaz. Askere gidince orada da merhametli oluyor. Üst rütbeli olanlar da aynı ahlaktan geldiği için nesilden nesile ordu içinde bu ahlak muhafaza ediliyor. (Adnan Oktar, A9TV; 25 Ocak 2018)

Allah askerimizle güç, kuvvet, sıhhat versin. Onlar dünyanın en merhametli en asil ordusunun yiğitleri. Allah ordumuzu muzaffer kılsın.(Adnan Oktar; A9 TV; 3 Şubat 2018)

Türk ordusu, Türk milletinin vasfı olarak, çok merhametlidir. Asker Anadolu’dan geliyor, anne dindar baba dindar nur gibi Anadolu delikanlısı. Yerde karınca olsa basmaz. Askere gidince orada da merhametli oluyor. Üst rütbeli olanlar da aynı ahlaktan geldiği için nesilden nesile ordu içinde bu ahlak muhafaza ediliyor. (Adnan Oktar, A9TV; 25 Ocak 2018

Allah askerimizle güç, kuvvet, sıhhat versin. Onlar dünyanın en merhametli en asil ordusunun yiğitleri. Allah ordumuzu muzaffer kılsın. (Adnan Oktar; A9 TV; 3 Şubat 2018)

Allah askerimizi, özel kuvvetlerimizi tüm kahpe kurşunlardan korusun. Muzaffer kılsın. Milletçe onların yanındayız. (Adnan Oktar; 17 Mart 2018)

Allah askerimizi kahpe kurşunlardan korusun, yollarını açsın, daima zafere kavuştursun.

Halk polise çok iyi destek olsun. Polisin sayısını iyice artıralım. Polise daha güçlü, daha ağır silahlar verilsin. CHP, MHP, AK Parti gençliği el ele çok güçlü, büyük mitingler yapsınlar.(A9 TV; 16 Temmuz 2016)

Özel Harekatçı polislerin sayısını artırmak lazım. Okullarının sayısını artırmak lazım. Tayyip hocam böyle bir güzellik yapsın. Özel Harekat, bir de Bordo Bereliler. Bu alçaklar çok uzun süre eğitiliyor, 6-8 sene eğitiliyor PKK. Bizim aslanlar, Mehmetçik Nevşehir Kozaklı’dan oradan buradan geliyor benim canlarım, PKK ile çatışmaya sokuyorlar. Olmaz böyle. Özel Harekatçı’dan akıl almaz korkuyor PKK.

Türkiye’yi böldürmeyiz, bunu kafana koyacaksın. Ne federasyon, ne şu ne bu adı altında böldürmeyiz. Askerimizin, polisimizin katillerini de asla bırakmayız. Asla müsaade etmeyiz, canımız pahasına müsaade etmeyiz. Şehit oluruz ama bu vatanı bu kahpelere, PKK’ya teslim etmeyiz. Bunu unutacaklar.(A9 TV; 26 Şubat 2015)

Türkiye’yi bölecek bir şeye Türk Milleti hiçbir şekilde müsaade etmez. Bölünme Türk Milletinin en hassas olduğu noktadır. Mehmetçiğin canını vermesinin, şehit olmasının, askerin, polisin şehit olmasının nedeni de budur.(A9 TV; 26 Nisan 2015)

Askerin gözü çok karadır. Allah, Kitap, vatan, bayrak, millet, devlet için yaşıyor. Askerin hayatının başka bir gayesi yoktur. Vatanın bölüneceğini anlarsa asker, askeri kimse tutamaz. Jandarmayı da kimse tutamaz, polisi de kimse tutamaz. Kanunla-hukukla kim alçaklık yaptıysa, hainlik yaptıysa sürükleyerek ortaya çıkarır.(A9 TV; 21 Şubat 2015)

Adnan Oktar PKK’ya, DEAŞ’A karşı yapılan sınır ötesi operasyonlarda askerlerimize en büyük desteği verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir