İstanbul 30. Ağır ceza Mahkemesinde görülen 78’i tutuklu 236 sanığın yargılandığı davada, Adnan Oktar’ın mahkeme heyetine sunduğu dilekçe açıklayıcı oldu. Dava dosyasında isnat edilen tüm suçlamaların kendilerine yönelik bir komplodan ibaret olduğunu her fırsatta dile getiren Adnan Oktar ve arkadaşları, haklarında savunmalarının alındığı bugünlerde her an yeni gelişmelerle karşılaşabilirler.

“Devletime sadığım. Her ne yaptıysam devletimin bekası için hayrı, iyiliği, faydası için yaptım”

Yıllardır A9 tv’deki canlı yayınlarında ve katıldığı platformlarda Devletine ve milletine bağlılığını her fırsatta dile getiren Oktar, bu seferde mahkeme heyetinin önünde, her daim Türkiye’nin bekasını esas aldığını ve Türk İslam Birliği’ni savunduğunu, bu yönde her zaman ilerlediğini ve Türkiye’nin büyüyüp Turan olacağını söyledi.

İlk günden bugüne Adnan Oktar’ın savunmasında hiçbir değişiklik yok!

İki buçuk yıl geçmesine rağmen Adnan Oktar’ın savunmasında hiçbir değişiklik olmadı.

11 temmuz 2018’den bu yana tutuklu yargılanan Adnan Oktar, ilk gün verdiği ifadesinde kendisine ve arkadaşlarına yönelik büyük bir kumpas ile karşı karşıya olduklarını olduklarını ve bunun İngiliz Derin Devletinin bir oyunu olduğunu söylemiş, kendisinin ve arkadaşlarının masum olduklarını açıklamıştır.

”Medeniyetler çatışmasını durdurmayı hedefledim”

Adnan Oktar’ın mahkemeye sunduğu son dilekçesinde:

“Devletime sadığım.

Her ne yaptıysam devletimin bekası için hayrı, iyiliği, faydası için yaptım.

Siyonizm İslam âleminin birliğidir dedim.

Mosiyah-Mehdi aynı şahıstır dedim. Bu inançla Armegedon-Müslüman gayrimüslim savaşını önlemeyi amaçladım.

Medeniyetler çatışmasını durdurmayı hedefledim.

Bu konuda başarılı oldum. Masonlar bu savaş tehlikesinde Müslümanlara tavır almasınlar, zarar vermesinler diye içlerine girerek Mason olarak onları Müslümanlar lehine ikna ettim.

Bu gayretlerimde hep Türk-İslam aleminin huzuru, hayrı, iyiliği için çaba sarf ettim.

Katı fikirli değilim, hatadan sakınıyorum, hata yaptığımı düşündüğümde derhal vazgeçiyorum iyi niyetliyim, devletimi, milletimi seviyorum.”

diye kendisinin ve arkadaşlarının suçsuz olduğunu bir kez daha beyan etti.

Adnan Oktar; tek amacının Allah’ın rızası olduğunu ve 40 yıldır insanlığa faydalı çalışmaları olduğunu, Devletine, milletine sadık olduğunu, müslümanların uğradığı zulme karşı ilmi çalışmalarda bulunduğunu, 300’ün üzerinde eserinin 73 dilde çevirildiğini ve bu çalışmaların dünya çapında İslamofobiye set olduğunu, Evrim teorisinin geçersizliğini bilimsel delilleri ile kanıtladığını, Türk İslam Birliğini savunduğunu…. belirtti.

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir