Evrim teorisinin geçersizliğini bilimsel delillerle anlatan ‘Yaratılış Atlası’ kitabı ile dünya çapında büyük etki oluşturan Adnan Oktar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın evrime inanmadığını ifade eden sözlerini sevinçle karşıladı. A9 TV’de yayınlanan sohbet programında Adnan Oktar ve talebeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı alkışlarla tebrik etti. Adnan Oktar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın evrim teorisine inanmamasının halkın kalbini fethetmesine sebep olduğunu, bu sebeple 10 dönem bile iktidarda kalabileceğini söyledi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Tayyip Erdoğan insanı hayvan olarak gören ideolojilere karşı bir hükümet olduklarını açıkladı

İşte Tayyip Erdoğan’ın takdir toplayan sözleri:

 RECEP TAYYİP ERDOĞAN: ‘Kimileri insanı düşünen bir hayvan olarak görmüşlerdir. İnsanı makineye benzeten, aygıt, eşya olarak gören akımlar doğmuştur. Biz parti olarak bu nitelendirmelerin tamamının karşısındayız. Bizim için insan Allah’ın yeryüzündeki yansımasıdır. İnsan et ve kemiktir ancak biz insanı sadece maddi ihtiyaçları olan bir canlı olarak görmeyiz, herkese çalışabileceği kazanabileceği ortamı tahsis etmek elbette önemlidir.’

Bu sözlerinden dolayı A9 TV’deki sohbet programında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı uzun süre tebrik eden Adnan Oktar ise şu açıklamalarda bulundu:

ADNAN OKTAR: Tayyip Hocam diline bereket, bir de şu Darwin’i söyle direk, delikanlının şahısın sen. Bir Darwin demediği kalmış, çok güzel maşaAllah, doğru söylüyor. İşte “Evrim teorisine inanmıyorum” dedin mi, bir daha iktidardan gitmezsin. Çünkü ‘Ben Allah’tan yanayım’ diyorsun.

“Darwinizme, materyalizme karşıyım, büyük Türkiye’yi özlüyorum. İttihad-ı İslam’ı istiyorum” dedin mi, hükümet senin. İstediğin kadar, 3, 5, 7, 10 dönem istediğin kadar. Allah ömrüne bereket versin, maşaAllah şahane. Cumhurbaşkanımızın şevki de iyi. 3. Köprü açılışı da muhteşem olmuş, milletin gönlünü fethetmiş muhteşem maşaAllah, çok güzel.

 Başbakanımızdan istirhamımız, ‘Darwinist materyalist safsatalarla milleti 100 yıl uyuttular, bundan sonra böyle bir fitneye, ilimle irfanla sevgiyle muhabbetle yol vermeyeceğiz’ desin. Güvensin sonuna kadar Allah’a dayansın. Şahsım adına yanındayım.

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir