Adnan Oktar mahkemede FETÖ ile ilgili iddialara cevap verdi:

Adnan Oktar: Fetö ile kafa olarak tamamen zıtız. Darbe kalkışmasıyla yaptığı şey çılgınlık. Akli dengesinin yerinde olmadığı anlaşılıyor. Kendini kainat imamı olarak tanımlıyor. Ben niye bunun peşinden gideyim?

Kendi sistemleri içinde benden nefret eder bir kafadaydılar. Fetö’cülerin belalarından korunmak için övdüysem de aynı zamanda 10 misli de yerdim. (Fetö’ye) ‘Allah belanızı verecek’ dedim. Pislik yapmasınlar, rezillik yapmasınlar diye.

Cübbeli Ahmet Hoca ile görüştüm, Menzilcilerle görüştüm; bunlarda fayda var ama Fetö’yle görüşmedim. Onların gazetelerini almadık, bankalarına para yatırmadık, dershanelerine gitmedik.

Fetö’cüler sürekli hakkımızda dava açıyordu. Başımıza bin bir türlü bela açmaya çalışan tehlikeli bir yapılanma. Fetö’cüler benden nefret ediyorlardı. Bunu söylediğimde daha çok nefret eder oldular. Sataşmasınlar diye söyledim. Birazda onları kızdırmak için öyle dedim.

Yerli ve Milli bir insanım, Milliyetçi bir insanım. DEAŞ, Taliban, Fetö gibi örgütlere çok aktif olarak karşı olduğum için beni yok etmeye çalıştılar. Türkiye’den İslam’ı kazımak istiyorlar.

15 Temmuz alçak darbe girişimi hakkında Adnan Oktar daha önceki yayınlarında neler söyledi?

15 Temmuz darbe girişimi de bir münafık saldırısıdır. Münafık azgınlığı ve saldırganlığı çok psikopattır.

Adnan Oktar, 3 Kasım 2016

15 Temmuz ehli imanın zafer bayramıdır. Şehitlerimizin olması da bir şereftir. Dünya milletimizin yiğitliğini bir daha gördü.

Adnan Oktar, 28 Ekim 2016

Adnan Oktar: Tayyip Hocam, FETÖ’yü tarihe gömen insandır. Aksi yönde ithamda bulunanlara cevap dahi vermeye gerek yoktur. Tayyip Hocam, FETÖ ile yaptığı mücadeleyle tarihe geçmiş bir liderdir.

Adnan Oktar: 15 Temmuz’da yaşanan alçaklık ve kahpelik FETÖ’nün ne kadar aşağılık bir yapılanma olduğunu, İngiliz derin devletinin uşağı haline geldiklerini net olarak ortaya koydu.

Adnan Oktar: FETÖ hareketi de Müslümanları deccal avanesi haline getirmiş azgın bir münafık hareketidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir